Vaše nové bývanie je už za rohom

Položky označené * sú povinné
Prosím vyplňte Vaše Meno
Prosím vyplňte Vaše Priezvisko
Prosím vyplňte Váš e-mail
Prosím vyplňte Váš Telefón
Prosím vyplňte správu
Bez Vášho súhlasu nieje možné formulár odoslať
Kontaktujte nás

Štandardy a klientské zmeny

Na Novom Majeri máme pre Vás k dispozícií Vášho osobného špecialistu a poradcu v oblasti štandardov a klientskych zmien. Prevedie Vás celým procesom, vyrieši všetky Vaše požiadavky a sny o bývaní.

Ešte pred návštevou u našich výhradných partnerov si v praktickom katalógu štandardov vyberiete, aká farebná kombinácia parkiet, dverí, obkladov a sanity Vám vyhovuje. Výber štandardu sa tým stane hračkou už z pohodlia domova.

Kvalitný výber zariadenia je nadčasový a jednoducho kombinovateľný, zodpovedá súčasným módnym trendom. Veľkoformátový obklad a dlažby sú samozrejmosťou, ako aj jolly hrany, ktoré vyniknú svojim elegantným riešením.

Pre náročnejších klientov vieme prispôsobiť zariadenie bývania podľa Vášho gusta. Čo znamená že nie ste limitovaný katalógom štandardov a môžete si vybrať aj zo širšej ponuky sortimentu u našich výhradných partnerov.

Vy vyberáte a my realizujeme.

Presnú kalkuláciu cien Vám predložíme na základe výberu u našich partnerov, poskytneme Vám zvýhodnené ceny pre daný projekt a 3D vizualizáciu Vašej kúpeľne.

Benefity štandardu

Zmluvná záruka
poskytneme 36 mesiacov na naše práce a dodaný štandard. Záručný servis je samozrejmosťou.
Úspora času
vyhnete sa stresu a sťahujete sa do už hotového bytu
Nie ste limitovaný výberom
vyhovieme aj náročným klientom.
Kvalita
dbáme i na tie najmenšie detaily. Dielo dovzdávame v najvyššej kvalite.
Odbornosť
získate kompletné poradenstvo a riešenie od jedného dodávateľa.
Detail
u nás je zmysel pre detail na prvom mieste, všetky hrany obkladov sú realizované na jolly hrany

Klientské zmeny

Vytvorte si svoj byt presne vo svojom štýle a prispôsobte si funkčnosť bytu podľa vašich predstáv. Chceme vám pomôcť vybudovať skutočne praktický domov, kde sa budete cítiť príjemne.

Už len také detaily ako výmena vane za sprchový kút alebo dôležité detaily ako poloha, počet zásuviek a vypínačov či prípadné úpravy rozvodov vody, kanalizácie, vzduchotechniky a vykurovania vám môžu pekne skomplikovať bývanie.

Šetrite Váš čas a peniaze. Vyriešte stavebné veci naraz bez zbytočných dodatočných úprav a tešte sa na bezstarostné sťahovanie do nového domova.

Špecialista štandardu a klientskych zmien s vami preberie Všetky zmeny ktoré by ste chceli uskutočniť vo Vašom byte. Kategórie klientskych zmien môžete zrealizovať v malom, stredom, veľkom a individuálnom rozsahu. Od čoho sa samozrejme odvíja cena za služby architektka v zmysle zakreslenia zmeny do realizačného projektu a cena jednotlivých profesií, ktorý sa podieľajú na stavebných zmenách.

Úrovne klientských zmien

Malé klientské zmeny
zmena pozície zásuvky, zrušenie alebo doplnenie zásuvky, zmena pozície vývodov v kuchynskej linke
Stredné klientské zmeny
zmena dispozície kúpeľne, zámena vane za sprchový kút
Veľké klientské zmeny
úprava pozícii dverných otvorov, veľkosti otvorov a prípadná zámena typu dverí, skrátenie priečky, zmena pozície koncových vykurovacích a chladiacich terminálov
Individuálne zmeny
individuálna dispozičná zmena posun priečky, zbúranie priečky, zmena dispozície bytu

Skúsený developer BTK

Máme mnohoročné skúsenosti z viacerých rezidenčných projektov. Sme zároveň aj stavebná spoločnosť, takže celý proces výstavby máme plne pod kontrolou. Klienti, ktorým sme už postavili bývanie, oceňujú vysokú kvalitu a precíznosť vyhotovenia, dodržiavanie termínov a korektné proklientske jednanie.

Zakladáme si na svojom dobrom mene a sme preto radi, že aj na tento náš nový projekt už netrpezlivo čakajú záujemci, doporučení našimi spokojnými klientmi.

Stránka developera

Developer

BTK invest s.r.o.
Hradská 1/a
Bratislava 821 07

IČO: 43 856 543

Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 49187/B

Užitočné odkazy