Vaše nové bývanie je už za rohom

Položky označené * sú povinné
Prosím vyplňte Vaše Meno
Prosím vyplňte Vaše Priezvisko
Prosím vyplňte Váš e-mail
Prosím vyplňte Váš Telefón
Prosím vyplňte správu
Bez Vášho súhlasu nieje možné formulár odoslať
Kontaktujte nás

O projekte

Projekt Nový Majer spája moderné mestské bývanie s pokojnou prírodnou atmosférou danou blízkosťou potoka.

Pozemok je súčasťou dávnej histórie hospodárstva. Tri samostatné objekty odkazujú na pôvodnú 3-loďovú hospodársku budovu s centrálnym dvorom.

Každý z bytov s dômyselnými dispozíciami bude mať vlastnú súkromnú exteriérovú plochu, či už balkón alebo predzáhradku.

Moderné, útulné byty sú ideálnym domovom pre mladých ľudí a rodiny.

Deti sa môžu tešiť z ihriska vybaveného množstvom zábavných herných prvkov. Pre obyvateľov budú k dispozícii aj spoločné priestory pre kočíky a bicykle. Pre oddych a splynutie s prírodou sa obyvatelia môžu prechádzať v tieni stromov popri potoku alebo si čítať knihu a relaxovať vo vnútrobloku na lavičke.

Dostatočný počet parkovacích miest pre všetky budovy zaistí spoločná podzemná garáž ukrytá pod okrasnou vegetáciou.

Predpokladaný termín dokončenia je prvý štvrťrok roka 2024, kedy objekt Nový Majer začne s radosťou vítať nových obyvateľov.

Nový Majer v číslach

3

Bytové domy, s tromi, štyrmi a piatimi podlažiami

82

Bytov od dvojizbových po päťizbové

124

Parkovacích miest pre automobily

9

Parkovacích miest
pre motorky

Technologická vyspelosť projektu spočíva v použití najmodernejších, ekologicky šetrných postupov a materiálov.

K bývaniu v Novom Majeri patrí mnoho výhod

Nezameniteľná atmosféra Nového Majera pramení tiež z histórie. Komfortné moderné bývanie citlivo nadväzuje na základy pôvodných hospodárskych budov.

Blízkosť Stupavského potoka vytvára pokojné zákutie a navodzuje pocit domova, v ktorom si môžete skutočne odpočinúť. Relaxovať a vydýchnuť si budete môcť nielen pri vode, ale aj vo vnútrobloku s lavičkami lemovanom zeleňou. Zatiaľ čo vy si budete vychutnávať kávu alebo dobré čítanie, vaše ratolesti sa vyšantia na detských preliezkách, hojdačkách a mnohých ďalších zábavných prvkoch detského ihriska. Všetky byty majú k dispozícii súkromný balkón, v prípade prízemia príjemnú predzáhradku.

V každom momente tak budete mať prístup k osvieženiu na čerstvom vzduchu. Každý byt je vybavený podlahovým vykurovaním v kúpeľni a fancoilovým chladením pre nastavenie vhodnej teploty v každej miestnosti. So systémami kúrenia a chladenia máme mnohoročné skúsenosti, vďaka ktorým sú byty vybavené optimálnym riešením pre maximálny tepelný komfort.

Udržaniu príjemnej teploty v byte napomôžu aj izolačné okná s trojitým sklom, ktoré zároveň tlmia hluk z exteriéru. Všetky okná sú taktiež doplnené o predprípravu na elektricky ovládané exteriérové žalúzie. Takže hoci je súčasťou štandardu bytov vynikajúco vyriešený systém chladenia a klimatizácie, bude možné si regulovať svetlo a teplo v každej miestnosti jednoduchoaj cez použitie žalúzií.

Vášmu odpočinku a domácim aktivitám nebude asistovať hluk od susedov. K vynikajúcim zvukovo-izolačným vlastnostiam prispievajú totiž aj pokrokové stavebné materiály, ktoré utlmujú zvuk medzi bytmi až do 65 dBA.

Žiadne nerovnosti povrchov nebudú stáť v ceste vášmu tvorivému interiérovému dizajnu.

Tajomstvom kvality a presnosti výstavby je použitie progresívnej technológie výstavby s filigránovými železobetónovými panelmi.

Opýtajte sa nás na ďalšie detaily a kvality tohto projektu, ktorý poskytuje výnimočnú hodnotu moderného, pokojnou atmosférou nasiaknutého bývania.

Skúsený developer BTK

Máme mnohoročné skúsenosti z viacerých rezidenčných projektov. Sme zároveň aj stavebná spoločnosť, takže celý proces výstavby máme plne pod kontrolou. Klienti, ktorým sme už postavili bývanie, oceňujú vysokú kvalitu a precíznosť vyhotovenia, dodržiavanie termínov a korektné proklientske jednanie.

Zakladáme si na svojom dobrom mene a sme preto radi, že aj na tento náš nový projekt už netrpezlivo čakajú záujemci, doporučení našimi spokojnými klientmi.

Stránka developera

Developer

BTK invest s.r.o.
Hradská 1/a
Bratislava 821 07

IČO: 43 856 543

Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 49187/B

Užitočné odkazy