Vaše nové bývanie je už za rohom

Položky označené * sú povinné
Prosím vyplňte Vaše Meno
Prosím vyplňte Vaše Priezvisko
Prosím vyplňte Váš e-mail
Prosím vyplňte Váš Telefón
Prosím vyplňte Váš Preferovaný čas
Prosím vyplňte Váš Preferovaný dátum
Prosím vyplňte správu
Bez Vášho súhlasu nieje možné formulár odoslať
Kontaktujte nás

Stavba 12.5.

28. máj 2022
Stavba 12.5.

Nezameniteľná atmosféra Nového Majera pramení tiež z histórie. Komfortné moderné bývanie citlivo nadväzuje na základy pôvodných hospodárskych budov.

Blízkosť Stupavského potoka vytvára pokojné zákutie a navodzuje pocit domova, v ktorom si môžete skutočne odpočinúť. Relaxovať a vydýchnuť si budete môcť nielen pri vode, ale aj vo vnútrobloku s lavičkami lemovanom zeleňou. Zatiaľ čo vy si budete vychutnávať kávu alebo dobré čítanie, vaše ratolesti sa vyšantia na detských preliezkách, hojdačkách a mnohých ďalších zábavných prvkoch detského ihriska. Všetky byty majú k dispozícii súkromný balkón, v prípade prízemia príjemnú predzáhradku..

Skúsený developer BTK

Máme mnohoročné skúsenosti z viacerých rezidenčných projektov. Sme zároveň aj stavebná spoločnosť, takže celý proces výstavby máme plne pod kontrolou. Klienti, ktorým sme už postavili bývanie, oceňujú vysokú kvalitu a precíznosť vyhotovenia, dodržiavanie termínov a korektné proklientske jednanie.

Zakladáme si na svojom dobrom mene a sme preto radi, že aj na tento náš nový projekt už netrpezlivo čakajú záujemci, doporučení našimi spokojnými klientmi.

Stránka developera

Developer

BTK invest s.r.o.
Hradská 1/a
Bratislava 821 07

IČO: 43 856 543

Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 49187/B

Užitočné odkazy