Vaše nové bývanie je už za rohom

Položky označené * sú povinné
Prosím vyplňte Vaše Meno
Prosím vyplňte Vaše Priezvisko
Prosím vyplňte Váš e-mail
Prosím vyplňte Váš Telefón
Prosím vyplňte Váš Preferovaný čas
Prosím vyplňte Váš Preferovaný dátum
Prosím vyplňte správu
Bez Vášho súhlasu nieje možné formulár odoslať
Kontaktujte nás

Lokalita

05. október 2022
Lokalita

Čaro zákutia pri vode sa v projekte Nový Majer stretáva s vysokým komfortom moderného bývania.

Bytové domy sú vybudované na historických základoch pôvodného hospodárstva a nachádzajú sa v blízkosti Stupavského potoka. Lokalita bude poskytovať svojim obyvateľom príjemnú atmosféru na bývanie, les a prírodu hneď za rohom a zároveň kompletnú občiansku vybavenosť.

Škôlkarov i školákov nemusíte ráno vodiť ďaleko, na občerstvenie, či na nákup to budete mať taktiež blízko. Do najbližšej reštaurácie sa dostanete prejdením na druhú stranu ulice. Za prácou či povyrazením v Bratislave sa autom prepravíte už za 20 minút.

O víkendové a odpočinkové aktivity nebudete mať núdzu vďaka blízkosti lesa a množstva turistických a cyklistických trás.

Skúsený developer BTK

Máme mnohoročné skúsenosti z viacerých rezidenčných projektov. Sme zároveň aj stavebná spoločnosť, takže celý proces výstavby máme plne pod kontrolou. Klienti, ktorým sme už postavili bývanie, oceňujú vysokú kvalitu a precíznosť vyhotovenia, dodržiavanie termínov a korektné proklientske jednanie.

Zakladáme si na svojom dobrom mene a sme preto radi, že aj na tento náš nový projekt už netrpezlivo čakajú záujemci, doporučení našimi spokojnými klientmi.

Stránka developera

Developer

BTK invest s.r.o.
Hradská 1/a
Bratislava 821 07

IČO: 43 856 543

Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 49187/B

Užitočné odkazy